Docent Wiskunde (wtf ± 0,6) in Groningen – Montessori Vaklyceum – Groningen

Montessori Vaklyceum

Organisatie

Kies je voor Openbaar Onderwijs Groningen, dan kies je voor de leerling. Bij ons draait het om het creëren van meerwaarde voor elke leerling en uiteindelijk voor de maatschappij. Dat maakt het werken in het onderwijs ook zo betekenisvol. Jij speelt een belangrijke
rol in de mate waarin we slagen om onze missie te behalen.

Vanuit de kernwaarden verbinden, vertrouwen en vernieuwen geven wij – ieder vanuit zijn eigen rol – inhoud aan ons werk en een bijdrage aan het onderwijs. Oog voor eigen ontwikkeling stimuleren wij met een uiteenlopend aanbod
aan trainingen en opleidingsmogelijkheden.

School

Wij zijn een unieke openbare vmbo-school die werkt volgens de Montessori-gedachte ‘leer mij het zelf te doen’.

Vanuit die gedachte begeleiden we onze leerlingen naar zelfstandigheid. De complete ontwikkeling van onze leerlingen staat voorop met ruimte voor nieuwsgierigheid en ontdekken wie ze zijn en wat ze kunnen.

Bij dat leerproces, waarbij de leerlingen steeds meer vrijheid en verantwoordelijkheid krijgen, heeft het team een begeleidende rol. We richten ons onderwijs zoveel mogelijk gepersonaliseerd in en maken daarbij gebruik van digitale methodes. We coachen leerlingen
zodanig, dat zij het beste uit zichzelf halen, binnen een hechte en veilige leergemeenschap, met oog voor de ander en respect voor elkaar. Leerlingen krijgen de ruimte om hun eigen stijl van leren te ontdekken en om zich binnen kaders te ontwikkelen, met structuur
en aandacht vanuit het team. Dynamisch en volop in ontwikkeling, wij vinden het leuk om kinderen te helpen: dat is het Montessori Vaklyceum.

Functie

Wij zijn met ingang van het nieuwe schooljaar op zoek naar een energieke en enthousiaste docent voor het vak Wiskunde. Het betreft een tijdelijke vacature op reguliere formatie.

De exacte omvang van de vacature is afhankelijk van de inzetbaarheid van de kandidaten en de beschikbare formatieruimte.

Lees hier meer…

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je nl.whatjobs.com.

Deel deze vacature:

Wil je geen vacature meer missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan 1 x per week de nieuwste vacatures in Groningen in je mail. Klik hier om je in te schrijven...