Geweldig nieuws voor alle getalenteerde schrijvers woonachtig in Groningen – ParkCare – Groningen

ParkCare

Wat ga je doen? Geweldig nieuws voor alle getalenteerde schrijvers woonachtig in Groningen Ben je op zoek naar een uitdagende bijbaan naast je universitaire studie? We hebben een fantastische mogelijkheid voor jou om deel uit te maken van ons team bij ParkCare, de Booking.com voor het leveren van parkeerdiensten bij vliegvelden aan reizigers over de hele wereld. We zijn momenteel op zoek naar getalenteerde schrijvers voor onze website. Ons kantoor is gevestigd in het hart van Groningen (Brugstraat 7a). Jouw rol zal zijn om het internet af te speuren en samen te werken met ChatGPT om informatie te verzamelen, die je vervolgens zult gebruiken om boeiende artikelen te schrijven voor onze websites. Maar dat is niet alles Jouw artikelen zullen ook geoptimaliseerd moeten worden voor zoekmachines zoals Google en Bing, zodat we top-ranking posities behalen. Wat wij bieden Flexibele werkuren Leuke werkomgeving Begeleiding op het gebied van SEO Unieke kans om relevante werkervaring op te doen Een mooie werklocatie midden in het centrum van Groningen Wat wij vragen: Minimaal wo werk- en denkniveau; Bereid om te leren Probleemoplossend Communicatie Extra informatie Als onderdeel van ons team krijg je de kans om het werk van andere schrijvers te beoordelen. Uiteraard krijg je van ons ook deskundige begeleiding. We geloven in een ondersteunende teamomgeving die groei en ontwikkeling aanmoedigt, en we zullen je voorzien van alle benodigde middelen en ondersteuning om je creativiteit te ontketenen en jouw ideeën tot leven te brengen. We begrijpen het belang van een goede balans tussen werk en privé, daarom bieden we flexibele werktijden aan. Je moet minimaal 10 uur per week aan deze functie besteden, maar we begrijpen ook dat examenperiodes stressvol kunnen zijn, dus we zijn bereid om jouw schema dienovereenkomstig aan te passen. Als je een gepassioneerde schrijver bent met foutloze schrijfvaardigheden en een sterke wens om te groeien en jezelf te ontwikkelen, dan willen we graag van je horen Stuur een motivatie nclusief jouw cv en een motivatie waarin je uitlegt waarom je geschikt bent voor deze functie. (alleen reageren als je ook in Groningen op locatie kunt werken) Status Open Opleidingsniveaus Universiteit Plaats Groningen Werkuren per weekDienstverbanden Parttime (overdag) Salarisindicatie €13,60 per uur Verantwoordelijk voor Content op de website Gepubliceerd opSolliciteren Ben jij de perfecte kandidaat? Klik op de 'solliciteer nu' knop en dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op

Lees hier meer…

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je nl.whatjobs.com.

Deel deze vacature:

Wil je geen vacature meer missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan 1 x per week de nieuwste vacatures in Groningen in je mail. Klik hier om je in te schrijven...