Systeemontwerper – Yacht – Binnenstad Groningen

Yacht

Bedrijfsomschrijving DUO verzorgt als uitvoeringsorganisatie, zijnde onderdeel van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap de uitvoering van complexe wet en regelgeving en heeft een uitgebreid dienstenpakket. DUO financiert en informeert onderwijsdeelnemers en onderwijsinstellingen. Voor verdere informatie zie www.Duo.Nl Functieomschrijving Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Senior Requirements Engineer / Functioneel Ontwerper. Specifiek voor deze functie wordt gevraagd: Pro-actief, assertief en betrokken; Kennis van Magic Draw (Ontwerpen worden, conform de DUO-standaard, in deze applicatie gemaakt) is een pré; Kennis en ervaring van de Agile-werkwijze (Scrum en bij voorkeur ook Kanban); In staat overzicht te houden en grenzen aan te geven in de dynamiek binnen ons team en tussen ons team en stakeholders; Analytisch vaardig; In staat de consistentie binnen het applicatielandschap te bewaken. Achtergrond opdracht De Businesseenheid Examens is verantwoordelijk voor de logistiek van de staatsexamens Voortgezet (speciaal) onderwijs, Nederlands als 2e taal en schoolexamens. In het kader van het project ‘Modernisering Examens’ zijn wij bezig om de huidige wijze van werken van de uitvoering door te lichten en opnieuw vorm te geven. De huidige legacy applicaties worden daarbij natuurlijk vervangen door de bij het nieuwe proces horende geautomatiseerde ondersteuning. Modernisering Examens loopt al een tijdje en heeft nog wat jaren te gaan, het is veel vernieuwen (nieuwbouw) en een van de grotere projecten op dit moment binnen DUO. We hebben hierbij de hele keten in scope, van schermen tot backend en van interne gebruikers tot Staatsexamenkandidaten en scholen. Daarnaast houden we – zolang het nodig is – de legacy werkend, en voeren onderhoud uit op de al vernieuwde applicaties. Er ligt nog behoorlijk wat werk op de plank en om meer tempo in de ontwikkeling te krijgen gaan we een vierde DevOps team oprichten, naast de drie al bestaande teams. Functie-eisen HBO werk en denkniveau (3 jr.); Relevante werkervaring als Requirements Engineer / Functioneel Ontwerper aan back en frontend systemen (3 jr.); Relevante werkervaring in een Agile / Scrum omgeving (3 jr.); Relevante werkervaring met data modellering (3 jr.). Nice to have Kennis van Magic Draw; Werkervaring met het bewaken van de consistentie binnen het applicatielandschap; Relevante werkervaring met Datamodellering, UML; Relevante werkervaring met modelleringstool bij voorkeur MagicDraw; Relevante werkervaring met Use Cases / Functionele ontwerpen. Arbeidsvoorwaarden Deze opdracht staat ook open voor ZZP en doorleen.

Lees hier meer…

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je nl.whatjobs.com.

Deel deze vacature:

Wil je geen vacature meer missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan 1 x per week de nieuwste vacatures in Groningen in je mail. Klik hier om je in te schrijven...