Docent Natuurkunde 1e graad (wtf 0,6 – 0,7) – Praedinius Gymnasium – Groningen

Praedinius Gymnasium

Het Praedinius Gymnasium is een categoraal gymnasium in het hart van de stad Groningen. De school is gehuisvest in twee monumentale gebouwen aan weerszijden van de Stadsschouwburg. De school is trots op haar 780 leerlingen en circa 90 medewerkers. Wij zijn een traditierijke, open en dynamische school met professionals die de liefde voor hun vak, hun deskundigheid en denkkracht dagelijks inzetten voor de leerlingen en de ontwikkeling van ons onderwijs. Leerlingen worden door middel van een uitgebreid en diepgaand curriculum binnen de voor het Praedinius kenmerkende gymnasiale cultuur optimaal voorbereid op het vervolgonderwijs. Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen kritische, creatieve en mondige burgers worden met een wetenschappelijke oriëntatie.

Onze leerlingen en medewerkers vinden het belangrijk dat iedereen zichzelf kan zijn en creëren daarmee een veilige en open sfeer waarbinnen een kritische en creatieve inbreng van docenten en leerlingen leidt tot boeiende experimenten en tot zich steeds vernieuwend onderwijs. Bijzondere kenmerken die bij het onderwijs van de school horen zijn:begaafdheidsprofielschool, bètatopklas, cultuur, e-lab, honoursprogramma, olympiadeschool, PG-plus, technasium en universitaire samenwerking.

Functie
Wij zijn met ingang van 1 januari 2024 op zoek naar een energieke en enthousiaste docent voor het vak Natuurkunde/Oamp;O. Het betreft een vacature op basis van reguliere uren. nbsp;nbsp;
nbsp;

nbsp;

Lees hier meer…

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je nl.whatjobs.com.

Deel deze vacature:

Wil je geen vacature meer missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan 1 x per week de nieuwste vacatures in Groningen in je mail. Klik hier om je in te schrijven...