Junior Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening – Maandag – Binnenstad Groningen

Maandag

Over de functieBij onze gemeente krijg je de unieke kans om je carrière te vervolgen binnen het vakgebied van de Ruimtelijke Ordening en Planologie. Je werkt samen met ervaren planologen en professionals om ruimtelijke uitdagingen aan te pakken en vernieuwende beleidsvoorstellen te ontwikkelen.De taken:Assisteren bij het ontwikkelen en implementeren van ruimtelijke plannen en beleidsvoorstellen.Verzamelen, analyseren en interpreteren van gegevens en informatie over de fysieke leefomgeving.Bijdragen aan het opstellen en actualiseren van bestemmingsplannen, omgevingsvisies en andere ruimtelijke beleidsdocumenten.Ondersteunen bij de beoordeling van omgevingsvergunningen en adviseren over ruimtelijke vraagstukken.Onderhouden van contacten met stakeholders, zoals projectontwikkelaars en bewoners.Assisteren bij het uitvoeren van ruimtelijke analyses en onderzoeken.Bijdragen aan de voorbereiding en uitvoering van participatieprocessenWij bieden:Het salaris voor deze functie is conform schaal 9 of 10 van de CAO gemeenten, met een minimum van EUR 3650, bruto per maand op basis van een 40-urige werkweekEen vaste baan als Junior Beleidsadviseur Ruimtelijke ordening voor 28-36 uur per weekEen uitdagende en afwisselende functieEen team van betrokken en enthousiaste collega sMogelijkheid tot een lease auto of €0,21 cent per km reiskostenvergoeding (ongelimiteerd)Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele ontwikkeling via de Maandag® AcademyFunctie eisenJe hebt een afgeronde HBO of WO-opleiding, in de richting van Ruimtelijke ordening/ PlanologieJe hebt minimaal 1 jaar werkervaring als Junior binnen de Ruimtelijke ordening en/of planoloog bij gemeente, provincie, waterschap, adviesbureau of vergelijkbaarOver het bedrijfOpdrachtgever:Onze gemeentelijke opdracht staat bekend om haar betrokkenheid, professionele werkomgeving en mogelijkheden voor groei en ontwikkeling. Samenwerking, collegialiteit en een positieve impact op de leefomgeving en de samenleving zijn belangrijke waarden binnen de gemeente. Daardoor kan je jezelf bij deze gemeente ook bezig houden met werkzaamheden die de leefbaarheid in deze regio ten goede komen!SolliciteerHerken jij jezelf in dit profiel? En lijkt werken bij Maandag® je een mooie stap? Solliciteer dan meteen. Wie weet ziet jouw maandag er binnenkort dan net zo tof uit als die van ons.

Lees hier meer…

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je nl.whatjobs.com.

Deel deze vacature:

Wil je geen vacature meer missen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan 1 x per week de nieuwste vacatures in Groningen in je mail. Klik hier om je in te schrijven...